Vjazdové brány do priemyselného objektu patria k TOP produktom spoločnosti EuroJaP Slovakia s.r.o. Zárukou stopercentnej kvality je vysoko profesionálne konštrukčné riešenie a precízna zámočnícka práca s konečným opracovaním a povrchovou úpravou.

Najpoužívanejším typom je samonosná brána popr. brána posuvná po koľajnici. Ak spomínané typy nevyhovujú požadovanej prevádzky alebo priestorovým možnostiam, je možné použiť variantu otočnej krídlové brány.

Ovládanie veľkých priemyselných brán je kvôli rozmerom a hmotnosti najčastejšie riešené pohonom, pre ktorého voľbu sú najdôležitejšími kritériami: váha, rozmer, typ brány a predovšetkým frekvencia otvárania. Firma EuroJaP Slovakia s.r.o. ponúka motory a ďalšie príslušenstvo, ktoré dokáže uspokojiť najnáročnejšie požiadavky. Značný dôraz je u vonkajších priemyselných brán kladený najmä na bezpečnostné prvky a jednoduchú manipuláciu, ktorú uľahčujú rôzne typy ovládania (indukčná slučka, diaľkové ovládanie, kódové kľúče, číselné klávesnice atď.).

Samonosné

Pozrieť viac

Na koľajniciach

Pozrieť viac

Krídlové

Pozrieť viac